Gjeni Makinat 

Volkswagen Tiguan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2013' Volkswagen Tiguan

  €13,900

  2013' Volkswagen Tiguan

  14 Shtator 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen Tiguan

  €10,900

  2008' Volkswagen Tiguan

  13 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  shes vw tiguan,i sapoardhur nga gjermania,me dogane te paguar,me klima tronic,ngrohje sedijesh,radio cd,mp3,usb,aux,kompjuter bordi,pilot automatik,opsione ne timon,drita+fshirse automatike,4 xhama elektrik,pasqyra elektrike+palosje elektrike,sallon lekure sedilje elektrike,tavan ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Tiguan

  €10,790

  2010' Volkswagen Tiguan

  4 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh. Sedilje me ngrohje,kompjuter bordi,ekran me touch,veteparkim,goma 100%,sensor parkimi. Dogana e paguar dhe letrat per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Volkswagen Tiguan

  €12,500

  2013' Volkswagen Tiguan

  4 Gusht 2019, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 140000 km  Automatike  

  Sapo Ardhur Dogan Te Paguar Sapo ber me Targa Shqiptare wolsvagen tiguan 2.0 benzin gaz impjanti sekuencial sapo edhur me garanci 5 vjet Super ekonnomike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Tiguan

  €8,999

  2010' Volkswagen Tiguan

  3 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Automatike  

  Tiguan Auutomatik, 2.0 Benzine, Feneret Xenon Bixenon, Tavan Panoramik, Sensore Parkimi, Navi i Madh me touch, Clima Digitale, Sedilet Lekure, Sedilet me Memorie, Sedile me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Tiguan

  €10,800

  2012' Volkswagen Tiguan

  29 Korrik 2019, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Automatike  E zezë 

  VW Tiguan, Automatik, Navi i Madh me kontakt me gisht, xhama te zi origjinal, Tavan Panoramik, Goma te reja, Sedilet me ngrohje, Sedilet me Memorie, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €8,400

  2009' Volkswagen Tiguan

  25 Korrik 2019, Tiranë

  Benzinë 190000 km  Automatike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 TSI benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2009, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €10,500

  2009' Volkswagen Tiguan

  23 Korrik 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 182000 km  Automatike  Gri 

  Super Tiguan 2009 Automat Nafte 2.0 Tdi Sensor parkimi para dhe mbrapa Navigator Kamera parkimi Sallon lekure Tavan panoramik Sedilje me ngrohje elektrike me fryrje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €12,500

  2009' Volkswagen Tiguan

  3 Korrik 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 110000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte blere me 0km tek Volswagen Classic Tirane. nje perdorues. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €12,500

  2009' Volkswagen Tiguan

  28 Qershor 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 110000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte blere me 0km tek Volswagen Classic Tirane. Sherbimet e kryera. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj