Gjeni Makinat 

Volkswagen Tiguan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €12,500

  2009' Volkswagen Tiguan

  25 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 130000 km  Automatike  E zezë 

  TIGUANE. Viti: 2009 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 190 000 199 999 Karburanti: Naftë Targa: Te huaja Prodhuesi VW Volkswagen Modeli Tiguan Ngiyra E zezë Struktura e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Tiguan

  €16,800

  2011' Volkswagen Tiguan

  24 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 130000 km  Automatike  E bardhë 

  TIGUANE R LINIE. Viti: 2011 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 140 000 149 999 Karburanti: Naftë Targa: Te huaja Prodhuesi VW Volkswagen Modeli Tiguan Ngjyra E bardhë ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €10,500

  2009' Volkswagen Tiguan

  11 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  Gri 

  Shitet W Tiguan viti 2009, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal W me ekran të ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €9,500

  2009' Volkswagen Tiguan

  6 Maj 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Volkswagen Tiguan 2.0 TDI. Viti i prodhimit 2009. Kambio automatike. Klima bi zona. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-CD-Aux. Kompjuter board. Sistem veteparkues. Tapiceri Isofix. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen Tiguan

  €11,890

  2007' Volkswagen Tiguan

  30 Prill 2019, Durrës

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Tiguan

  €10,500

  2011' Volkswagen Tiguan

  18 Prill 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 194000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet W Tiguan viti 2011, kambio manuale, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri e errët-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal W me ekran ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €11,000

  2009' Volkswagen Tiguan

  12 Prill 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Tiguan

  €10,000

  2002' Volkswagen Tiguan

  8 Prill 2019, Lushnjë

  2000 cc, Naftë 118000 km  Mekanike  E zezë 

  Wolsvagen Tiguan Viti 2008 Automat Ekran me touch Sedile elektrike me ngrohje Sallon Lekure hide Disqe alumini 18 Goma te reja Km 118000 te verifikueshme ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €10,500

  2009' Volkswagen Tiguan

  I skaduar13 Mars 2019, Tiranë

  2000 cc, Naftë 179000 km  Automatike  E zezë 

  Wolsvagen Tiguan Viti 2009 Automat Motori 2.0 Tdi nafte Versioni Motion4×4Sport@Stile Sallon stofi ne gjendjè perfekte Navigator Ekran me touch Sistemi AUX Goma te reja ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Tiguan

  €13,800

  2009' Volkswagen Tiguan

  I skaduar28 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Përshëndetje së bashku, ne shesim Volkswagen Tiguan 103kW 140 hp, transmetimi automatik , navi te madh, kamera, sensor parkimi, me tavan xhami dhe me hapje, ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj