Gjeni Makinat 

Volkswagen Fox

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Volkswagen Fox

  2,500zł

  2006' Volkswagen Fox

  I skaduar7 Mars 2019, Durrës

  140000 km  Automatike  

  Vw Fox motorr 1.2 benzine, kamje manuale,air bag, esp, viti 2007, xhama elektrik, kondicioner. Cmimi 2.5€ me dogane pak i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Fox

  €2,300

  2005' Volkswagen Fox

  I skaduar1 Gusht 2018, Fier

  Benzinë 70000 km  Mekanike  E zezë 

  SHITET Volkswagen Fox 1.2 benzin me 3 pistona super ekonomike. Viti 2005 . Makina ka vetem 72 mije Km. Dogana e paguar gati per targa. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Fox

  €2,500

  2006' Volkswagen Fox

  I skaduar24 Prill 2018, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 165000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj