Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf IV

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Volkswagen Golf IV Combi

  €2,000

  1999' Volkswagen Golf IV Combi

  13 Gusht 2019, Pogradec

  1850 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  E kuqe metalik 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe gjenerike Me te gjitha sherbimet e bera 1.9 TDI 

  Shto te të preferuarat

 • €5,800

  2008' Volkswagen Golf IV

  23 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 168000 km  Automatike  E zezë metalik 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Golf IV

  €2,400

  2000' Volkswagen Golf IV

  I skaduar9 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 250000 km  Mekanike  Gri metalik 

  Golf 4 viti 2000 >1.9 TDI (I E KUQE)5 DYER, NGJYRA GRI NE PERLE, KAMBIO MANUALE 5 MARSHE,KLIMA TRONIK,4 XHAMA ELEKTRIKE, PASQYRE ELEKTRIKE,AIRBEG,FENERE MJEGULLE. SHUME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf IV

  €2,500

  1999' Volkswagen Golf IV

  I skaduar6 Janar 2019, Pogradec

  Naftë 160000 km  Mekanike  E kuqe metalik 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. ABS Bllokim motorri Timon hidraulik CD Mbyllje me pult Kasetofon Pasqyra elektrike Xhama elektrik Shpejtesi kostante Fener mjegulle ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Golf IV WVolzvageNGolf4 1.4 Benzin gaz

  Të diskutueshme

  2000' Volkswagen Golf IV WVolzvageNGolf4 1.4 Benzin gaz

  I shitur15 Qershor 2018, Durrës

  1400 cc, Benzinë 15000 km  Mekanike  Gri metalik 

  SHITET WVOLZVAGEN GOLF 4 1.4 BENZIN GAZ Viti 2000, Me KONDICIONER, AIRBAG, ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT ,GAZI I SHeNUAR NE LEJEN E ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj