Shto te të preferuarat

1999' Volkswagen Golf IV Combi

€2,000Disk.
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1999 Volkswagen Golf IV Combi në Pogradec, Shqipëri
  • 1999 Volkswagen Golf IV Combi në Pogradec, Shqipëri
  • 1999 Volkswagen Golf IV Combi në Pogradec, Shqipëri
  • 1999 Volkswagen Golf IV Combi në Pogradec, Shqipëri
  • 1999 Volkswagen Golf IV Combi në Pogradec, Shqipëri
  • 1999 Volkswagen Golf IV Combi në Pogradec, Shqipëri
  • 1999 Volkswagen Golf IV Combi në Pogradec, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 160000 km
Energji: 55 kf
Zhvendosje: 1850 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: E kuqe metalik
Klasa e emetimit: Euro 3
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Sedile me Freskuese, Ajër i Kondicionuar nga prapa
I jashtëm: Goma të reja, Goma premium, Mburojë metali, Drita mjegulle, Vend për bagazhet, Fshirse e pasme, Parafango
Sigurie: Kundërbllokim Frenimi, Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Alarmi, Radio AM/FM , Lexuesi i DVD-ve, Ndërruesi i CD-ve, Kasetofoni me CD, Marshi Parkimit, Ndezje në Distancë, Stereo/Kasetë, Kompjuteri Kilometrazhit/Largësisë

Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe gjenerike
Me te gjitha sherbimet e bera
1.9 TDI

Shiteni Makinën Tuaj