Gjeni Makinat 

Volkswagen Beetle

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Volkswagen Beetle

  Të diskutueshme

  2001' Volkswagen Beetle

  I skaduar31 Maj 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 143000 km  Automatike  Gri 

  Volkswagen Beetle 1.9 Naft 2001 ,Automatike ne gjendje shume te mire. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Beetle

  €3,300

  2003' Volkswagen Beetle

  I skaduar11 Maj 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  Gri 

  Shitet W Beetle, viti 2003, kambio automatike, 1.9 TDI, 3 porta, ngjyrë gri e erret, kondicioner, 4 airbag, kasrtofon Mp3, xhama-pasqyra elektrike, 185.000 km origjinale, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Beetle

  €2,800

  2003' Volkswagen Beetle

  I skaduar17 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet W Beetle, viti 2003, kambio manuale, 1.9 Tdi, ngjyrë e zeze-shume i bukur, 3 porta, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, 190.000 km origjinale, 4 airbag, në ... 

  Shto te të preferuarat

 • €10,450

  2012' Volkswagen Beetle

  I skaduar7 Janar 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 55000 km  Automatike  E bardhë 

  Klima, sendilje me ngrohje, xhama elektrik, pasqyra elektrike dhe me ngrohje, tapiceri lekure, Radio CD, ABS+ESP+ASR, Airbags, Kambio automat. Prodhim Amerikan. 2.5 benzine/gaz 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Beetle

  €5,500

  2009' Volkswagen Beetle

  I skaduar21 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë  Mekanike  E gjelbër 

  makina eshte 1.9 nafte,sedilje lekure me ngrohje,ESP,kondicioner,baxha. cmimi 5500 euro i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Beetle Wolzvagen Beetle 1.6 Benzin Ga

  €1,800

  2000' Volkswagen Beetle Wolzvagen Beetle 1.6 Benzin Ga

  I shitur5 Shtator 2018, Durrës

  1600 cc, Gazit Natyror 15000 km  Mekanike  E kuqe metalik 

  Wolzvagen Beetle 1.6 Benzin Gaz Sekuencial ,i shenuar ne lejen e qarkullimit , Me dy vjet Garanci , Makina Posedon , Airbag , Abies , ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Beetle

  €1,500

  2000' Volkswagen Beetle

  I skaduar2 Shtator 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Beetle

  €1,600

  2000' Volkswagen Beetle

  I skaduar15 Gusht 2018, Durrës

  1600 cc, Elektrik 18000 km  Mekanike  E kuqe 

  OKAZION..WVolkswagen Beetle.Manual.. 1.6 Benzin/Gaz Secuencial..Viti 2000..Makina Posedon Aribag Abies..Kondisioner..Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike.Sedile Me Ngrohje...Radio Cd Usb .Aux.Mbyllje Qendrore Me Pult...Motorrike .Xhenerike..Super Gjendje..Estetike E Paster Si ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Beetle

  €3,200

  2003' Volkswagen Beetle

  I skaduar2 Korrik 2018, Tiranë

  1900 cc, Naftë 181000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Beetle

  €2,800

  2003' Volkswagen Beetle

  I skaduar30 Prill 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 181000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj