Gjeni Makinat 

Volkswagen Bora

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Volkswagen Bora

  €2,300

  2001' Volkswagen Bora

  I skaduar27 Maj 2019, Krujë

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  VW bora 1.9 t(di) nafte,6 marsha 4 motion,disje alumini 16,pasyre xhama elektrik,makina eshte e paster si nga mbrenda dhe nga jash 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Bora

  €2,500

  2003' Volkswagen Bora

  I skaduar21 Maj 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga italia.privat. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Bora

  €2,500

  2003' Volkswagen Bora

  I skaduar4 Maj 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 189000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje perfekte,e sapoardhur nga italia.sherbimet jan bere.letrat i mbarojn ne mars 2020.privat,jo komercialist. 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Bora

  €2,100

  1999' Volkswagen Bora

  I skaduar12 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  VOLKSWAGEN BORA OKAZION SHITET 6 MARSHA 1.9 NAFTE VITI 1999 NE GJENDJE SHUM TE MIR 4 xhama elektrik 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Bora

  €2,700

  2001' Volkswagen Bora

  I skaduar26 Prill 2018, Fier

  Naftë  Automatike  E bardhë 

  Shitet&Nderrohet, VW Bora, 1.9 TDI (DI) e kuqe, ekran i madh me CD me adaptor usb+kartmemorie, klima, serdilet e para me ngrohje, kamjo automatike tip ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Bora

  €2,690

  2001' Volkswagen Bora

  I skaduar3 Nëntor 2017, Durrës

  1400 cc, LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Shitet VW Bora 1.4 benzine dhe gaz me impjant sekuencial gjerman te montuar ne Gjermani te certifikuar te shkruar dhe ne libreze,katalit Euro4. Makina eshte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Bora

  €2,500

  2000' Volkswagen Bora

  I skaduar2 Nëntor 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  

  OKAZION ! Siguracion e koalidim deri Prill 2018. Ne gjendje shume te mire, shitet per arsye emigrimi. Kontakt : 0672004007 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Bora

  €2,000

  1999' Volkswagen Bora

  I skaduar11 Tetor 2017, Shkodër

  Naftë 20000 km  Mekanike  E kuqe 

  Bora e 99 TDI me DI t kuqe pjes matorrike e gjenerike super disqe alumini audio ekonomike 5/100 letra deri n maj . . 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Bora

  €2,500

  2000' Volkswagen Bora

  I skaduar28 Shtator 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 254300 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Bora

  €2,700

  2000' Volkswagen Bora

  I skaduar3 Nëntor 2016, Tiranë

  1400 cc, Benzinë + LPG 142000 km  Mekanike  

  Shes Volkswagen BORA, ngjyra blu, 1.4 Gaz-Benzin 142.000 km origjinale, impianti gazit cilesor i sapo montuar si dhe me 2 vjet garanci, viti prodhimi 2000, ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj