Gjeni Makinat 

Volkswagen Polo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Volkswagen Polo

  €2,600

  2010' Volkswagen Polo

  10 Shtator 2019, Durrës

  1400 cc, Naftë 242000 km  Automatike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, e perdorur vetem nje vit ne Shqiperi, me letra te rregullta deri ne gusht 2020. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Volkswagen Polo

  €3,500

  2005' Volkswagen Polo

  7 Shtator 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike "Landi Renzo" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825 Makina Posedon: ->Xhama Elektrike ->Kasetofon Me Disk+Radio Origjinale ->Disqe Alumini ->Kompjuter ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Volkswagen Polo

  €2,600

  2003' Volkswagen Polo

  27 Gusht 2019, Durrës

  Naftë 170000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shitet VW Polo e fund vitit 2003 me motorr 1.4 TDI (DI te kuqe) e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar gati per targa. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Polo

  €2,500

  2001' Volkswagen Polo

  26 Gusht 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  WV POLO motorri 1.4 TDI 3 pistona model i ri SHUM E SHPEJT DHE EKONOMIKE TE GJITHA SHERBIMET E BERA VAI FILTRA RRIP I JASHTEM ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Polo

  €1,700

  2000' Volkswagen Polo

  24 Gusht 2019, Pogradec

  Naftë 20000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Polo 1.9 Sdi viti 2000.Shitet 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Volkswagen Polo

  €2,900

  2004' Volkswagen Polo

  24 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  -MOTORR 1.2 BENZINE SHUM EKONOMIK -VITI 2004-2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SENAOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -KOMPJUTER BORDI -AUDIO CD RDS USB ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2018' Volkswagen Polo

  €8,900

  2018' Volkswagen Polo

  21 Gusht 2019, Tiranë

  44 cc, Benzinë  Mekanike  E kuqe 

  Volkswagen up, I RI, 0 (ZERO) KM, E KUQE, fituar ne shorteun “Bli dhe Fito” te 23 qershorit. Kambio manuale, Klimatizator, sensor parkimi, benzine, harxhim ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Volkswagen Polo

  €1,150

  1997' Volkswagen Polo

  17 Gusht 2019, Elbasan

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  

  shitet polo viti 97super gjendje me letra deri ne 31 I 7 2020 benzine gaz super economike gazi shenuar ne leje 4 goma te reja ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Polo

  €5,900

  2011' Volkswagen Polo

  3 Gusht 2019, Fier

  Benzinë 140000 km  Automatike  

  VW POLO 1.4 Benzin ( Motorr i thjeshte )- Viti prodhimit 2011- Kambjo Automatike- 2-Celsa me pult- Goma te reja- Dritat Bi Xenon- 143.000 kilometra- ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Polo

  €2,900

  2006' Volkswagen Polo

  2 Gusht 2019, Lezhë

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Volkswagen polo 1.4 naft 2007 me dogan te paguar Me kondicioner, NAVIGATION Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult Gjendje perfekte super ekonomike Gati ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj