Gjeni Makinat 

Volkswagen Golf Variant

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Volkswagen Golf Variant

  €6,600

  2009' Volkswagen Golf Variant

  I skaduar2 Shkurt 2019, Lushnjë

  1900 cc, Naftë 222222 km  Mekanike  Gri metalik 

  Makian e sapo ardhur nga italia gjendje perfekte e gaceme per cdo lloj prove eshte tek mekaniku juj Cel;+355 69 680 9368 Wsap; +393665963456 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj