Gjeni Makinat 

Volkswagen Lupo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Volkswagen Lupo

  €1,200

  1999' Volkswagen Lupo

  2 Shtator 2019, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 107000 km  Mekanike  

  Shitet per arsye emigrimi, Volkswagen lupo, ne gjendje pune te shkelqyer, shume pak e perdorur, me letra te paguara deri ne 28dhjetor 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Lupo

  €1,700

  2001' Volkswagen Lupo

  24 Gusht 2019, Tiranë

  1200 cc, Naftë 150000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Volswagen Lupo e vitit 2001 ,1.2 nafte,eshte makine ne gjendje shume te mire nga ana motorrike me te gjitha sherbimet e bera,makine super ekonomike,letrat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Lupo

  €950

  2000' Volkswagen Lupo

  I skaduar17 Mars 2018, Fier

  1000 cc, Benzinë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Volkswagen Lupo 1.0 Benzine, Kambio: Manuale (shume ekonomike) me kondicioner, Viti: 2000. Sherbime te kryera plotesisht, friksion i ri, bateri e re, armotizatore dhe goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Volkswagen Lupo

  €1,650

  2000' Volkswagen Lupo

  I skaduar28 Tetor 2017, Fier

  1400 cc, Benzinë 170000 km  Mekanike  

  Shitet Volkswagen Lupo 1.4 16V/101 Highline, viti 2000, taksa sig te paguara, sherbimet e kryera. cmimi 1650 euro. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Lupo

  €1,400

  2002' Volkswagen Lupo

  I skaduar21 Shtator 2017, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 170000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. me kondicioner sherbime te kryera dhe dokumenta te paguara deri ne 2018. motori 1000 benzin. cmimi okazion 1400 ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,800

  2000' Volkswagen Lupo

  I skaduar13 Gusht 2017, Elbasan

  1000 cc, Benzinë 180000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volkswagen Lupo

  €1,500

  2002' Volkswagen Lupo

  I skaduar30 Maj 2017, Fier

  1360 cc, Benzinë 185000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet volzvagen lupo 1.4 benzin 8valva shum ekonomike me sherbime te bera me letra te paguara deri ne mars 2018 makina ka prerje te vecant ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Volkswagen Lupo

  €1,800

  2001' Volkswagen Lupo

  I skaduar3 Nëntor 2016, Skrapar

  1400 cc, Benzinë 130000 km  Mekanike  

  eshte ne gjendje te mire 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj