Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Nissan Patrol

  €12,500

  2009' Nissan Patrol

  18 Janar 2021, Durrës

  Naftë 160000 km  Mekanike  Blu 

  Nissan Patrol ✔ Viti: 2009 ✔ Kambjo: Manual ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 160.000 ✔ Ngjyra: Blu ✔ Opsionet shtese: Motor … 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan X-Trail Me Timon anglez

  €4,800

  2003' Nissan X-Trail Me Timon anglez

  28 Shkurt 2021, Durrës

  Naftë 110000 km  Mekanike  Blu metalik 

  Me Timon në krahun e djathte , 2,2 me nafte , 4x4 por me mundesi dy rota aktive, automatik,Dhe 4x4 tê zgjedhesh vete si do … 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Nissan Almera Tino

  €1,800

  2001' Nissan Almera Tino

  21 Shkurt 2021, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Shitet per arsye se kam blere me te re . Gjendja shum e mire me taksa te paguara . Motorri me zinxhir . Konsumi 6L … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Navara

  €9,500

  2008' Nissan Navara

  19 Shkurt 2021, Durrës

  Naftë 160000 km  Mekanike  Gri 

  Super e paster e ardhur nga italia me dogan te paguar 4 vende me karroceri te gjate 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Nissan Almera

  €1,000

  1998' Nissan Almera

  18 Shkurt 2021, Krujë

  1400 cc, Benzinë 26000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Qashqai

  €7,200

  2007' Nissan Qashqai

  9 Shkurt 2021, Durrës

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet NISSAN QASHQAI 2.0 DCI,Nafte,Automat ,4x4,Viti 2007,e sapoardhur nga Zvicra,185000 km te certifikuara te cilat mund ti kontrolloni ne koncensionarin perkates,dogane e paguar gati per … 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Nissan JUKE

  €7,700

  2011' Nissan JUKE

  7 Shkurt 2021, Tiranë

  Benzinë  Mekanike  E zezë 

  Plotesisht i pershtatshem per impiant gazi, ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale, sherbime te kryera , letrat e paguara. Kilometra 40.000! Sensor parkimi, … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Navara

  €7,390

  2006' Nissan Navara

  28 Janar 2021, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet: Nissan Navara 4x4 Motor 2.5 Nafte manual e sapo ardhur nga Zvicra.Makina eshte ne super gjendje me te gjitha sherbimet e bera,me kilometrat origjinale,qe … 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Qashqai

  €7,000

  2009' Nissan Qashqai

  25 Janar 2021, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Nje vit ka qe ka ardhur nga gjermania. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Navara

  €9,500

  2007' Nissan Navara

  24 Janar 2021, Sarandë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Telef 0696625237 

  Shto te të preferuarat