Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Nissan Tiida

  €4,800

  2009' Nissan Tiida

  26 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Mekanike  E kuqe 

  NISSAN TIIDA 1.8 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,KAMBJO MANUAL 6 MARRSHA + R,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1992' Nissan Model Tjetër

  €2,400

  1992' Nissan Model Tjetër

  25 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 100000 km  Mekanike  

  Shitet.Nissan D21.2.4Benzin.Gri.1992.Manual.4x4.Me Karoceri.Ne Gjendje Shume Te Mire. Me Targa Shqiptare92.00Km Orifjinale..4x4.Full Servis.Sapo Bere.Makina Ndollet Ne Devoll.Bilisht.Makina Eshte Ble Me 0Km.Nje Person Ne Shqiperi..Okazion.2.400Euro.Me Marveshje.0684562303. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Almera

  €2,800

  2003' Nissan Almera

  16 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Nissan Almera, viti 2003, kambio manuale, 1.5 nafte, ngjyrë gri metalizato, 5 porta, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, 171.000 km origjinale, 4 airbag, në gjendje shume ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Qashqai+2

  €7,200

  2009' Nissan Qashqai+2

  11 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, 6+1 vende, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 11/2009, tavan panoramik, klima, mbyllje qendrore, abs, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Micra

  €2,200

  2003' Nissan Micra

  6 Mars 2019, Durrës

  Benzinë 110000 km  Mekanike  

  Nissan Micra viti 2003 Ne gjendje shum te mire me letra te prera deri ne qershor 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Nissan Micra

  €6,500

  2011' Nissan Micra

  5 Mars 2019, Durrës

  1196 cc, Benzinë 63350 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE RADIO CD AUX TEL NAVIGATOR .TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Pathfinder

  €8,500

  2006' Nissan Pathfinder

  4 Mars 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Nissan pathfinder motorr 2.5 dci kamio automatike 4x4 me 4 pozicione. Serdile lekuret me ngrihje me levizje elektrike me memorje, navigator bluetoth radio cd karkator ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Micra

  €2,800

  2006' Nissan Micra

  4 Mars 2019, Krujë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Nissan micra viti 2006, 1.5 DCI, 4 airbag, abs, condicioner, cd pleyer origjinale me komanda ne timon, xhamat elektrik, pasqyrat elektrike, ne gjendje shum te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan Micra

  €3,000

  2004' Nissan Micra

  1 Mars 2019, Tiranë

  1500 cc, Naftë 175000 km  Mekanike  Blu 

  Nissan Micra 1.5 dCi Turbodiesel Acenta\r\nViti i prodhimit : 2004\r\nRegjistrimi i pare : 04/2004\r\nKilometra : 175.301 km\r\nLloji i Karburantit : naftë\r\nKuajt : 48 kW / ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Qashqai

  €7,700

  2010' Nissan Qashqai

  27 Shkurt 2019, Tiranë

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E bardhë 

  NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN,VITI 2010,KLIMATRONIK,KAMERA PARKIMI MBRAPA,NAVIGATOR,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,TAVAN XHAMI,XHAMA TE ZI NGA FABRIKA,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj