Gjeni Makinat 

Nissan King Cab

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €4,500

  1999' Nissan King Cab

  I skaduar2 Shtator 2019, Korçë

  1000 cc, Benzinë  Mekanike  Gri 

  Shitet nissan me dokumenta te paguara para 10 ditesh ,gomat e reja 100% shitet per arsyje mospërdorimi behet me gaz 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan King Cab

  €6,400

  2005' Nissan King Cab

  I skaduar11 Mars 2018, Durrës

  2458 cc, Naftë 181617 km  Mekanike  Gri 

  MAKIANA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE,KAMBJO MANUALE 4x4 2.5 NAFTE 4+1 VENDE...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj