Gjeni Makinat 

Nissan Almera Tino

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Nissan Almera Tino

  €1,500

  2003' Nissan Almera Tino

  I skaduar17 Janar 2019, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Nissan almera 2.2 dci 6 marsha full. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj