Gjeni Makinat 

Nissan Patrol

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1988' Nissan Patrol

  €4,000

  1988' Nissan Patrol

  I skaduar5 Prill 2019, Tiranë

  6000 cc, Benzinë 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  Me Dogane te Paguar, Pa Targa 

  Shto te të preferuarat

 • 1990' Nissan Patrol

  €5,200

  1990' Nissan Patrol

  I skaduar24 Nëntor 2017, Durrës

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Nissan patrol 4.2 nafte manual ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike .+ drita led . Super makine per terrene . 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Nissan Patrol

  €6,000

  2000' Nissan Patrol

  I skaduar1 Gusht 2017, Tiranë

  2800 cc, Naftë 110000 km  Mekanike  

  Gjendja e makines perfekte. KM 110 000 reale. Makina ka qene ne pronesi te nje perfaqesie diplomatike 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj