Gjeni Makinat 

Nissan Serena

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1999' Nissan Serena

  Të diskutueshme

  1999' Nissan Serena

  I skaduar20 Nëntor 2018, Vlorë

  2300 cc, Naftë 230000 km  Mekanike  Blu 

  Makina esht ne gjendje te mir . 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Nissan Serena

  Të diskutueshme

  2000' Nissan Serena

  I skaduar17 Korrik 2017, Vlorë

  1600 cc, Benzinë  Mekanike  Blu 

  Shitet vetem per pjese sepse eshte pa letra 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Nissan Serena

  €1,800

  1997' Nissan Serena

  I skaduar25 Nëntor 2016, Durrës

  2300 cc, Naftë 166000 km  Mekanike  E bardhë 

  Nissan serena, 7+1, Familjare 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Nissan Serena

  €2,300

  2000' Nissan Serena

  I skaduar25 Nëntor 2016, Vlorë

  2300 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  

  Nisan Serena vitit 2000, 2,3 me nafte ne gjendej shume te mire. Cmimi 2300 Euro, pak i diskutueshem. Telefononi 0689018034. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj