Gjeni Makinat 

Nissan Altima

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2013' Nissan Altima

  €9,999

  2013' Nissan Altima

  I skaduar24 Tetor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 5000 km  Automatike  E zezë 

  SHITET NISAN ALTIMA MOTORR 2.5 BENZINE+GAS VITI 2013 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA KAMERA SALLON LEKURE BAXHA KOMANDA NE TIMON SUPER EKONOMIK DHE NE SUPER GJENDJE MOTORRIKE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Nissan Altima

  €7,500

  2013' Nissan Altima

  I skaduar8 Dhjetor 2018, Korçë

  4000 cc, Benzinë 230000 km  Automatike  Gri 

  Gjendje perfekte 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj