Gjeni Makinat 

Nissan Pathfinder

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Nissan Pathfinder

  €7,500

  2010' Nissan Pathfinder

  I skaduar31 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 120000 km  Automatike  Blu 

  Shitet Nissan Fathfinder Motori(CC):2.5L DCi 170 Cv Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2010 Transmisioni Automatike 129,000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Pathfinder

  €8,300

  2010' Nissan Pathfinder

  I skaduar17 Gusht 2019, Tiranë

  2500 cc, Naftë 127000 km  Automatike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Pathfinder

  €8,500

  2006' Nissan Pathfinder

  I skaduar4 Mars 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Nissan pathfinder motorr 2.5 dci kamio automatike 4x4 me 4 pozicione. Serdile lekuret me ngrihje me levizje elektrike me memorje, navigator bluetoth radio cd karkator ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Pathfinder

  €8,500

  2006' Nissan Pathfinder

  I skaduar6 Shkurt 2019, Kukës

  Naftë 25000 km  Mekanike  

  Shitet per qef 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan Pathfinder

  €7,500

  2005' Nissan Pathfinder

  I skaduar29 Dhjetor 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2005, 6+1 vende, sallon lekure, ngrohje sedilesh, drita xeno, sedile ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj