Gjeni Makinat 

Nissan Qashqai+2

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Nissan Qashqai+2

  €7,200

  2009' Nissan Qashqai+2

  I skaduar11 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, 6+1 vende, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 11/2009, tavan panoramik, klima, mbyllje qendrore, abs, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Qashqai+2

  €8,000

  2009' Nissan Qashqai+2

  I shitur25 Dhjetor 2018, Tiranë

  2000 cc, Naftë 189000 km  Automatike  Kafe metalik 

  Nissan Qashqai+2 2.0L DCi 4WD Viti 10/11/2009, Transmisioni Automatike 189,000 km Me Dogane Te Paguar Vendodhja:Autostrada DR-TR km 13, 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj