Gjeni Makinat 

Nissan Primastar

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Nissan Primastar

  €2,500

  2004' Nissan Primastar

  I skaduar9 Qershor 2019, Vlorë

  4000 cc, Naftë 217000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Primastar

  €4,500

  2003' Nissan Primastar

  I skaduar5 Tetor 2018, Tiranë

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  Makina esht ne super gjendje e perdorur shum pak ne shqiperi shitet ose ndrrohet me makin me me pak vler nga kjo plus lek . 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj