Gjeni Makinat 

Nissan 350Z

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Nissan 350Z

  €9,900

  2003' Nissan 350Z

  I skaduar11 Nëntor 2016, Fier

  3500 cc, Benzinë 37000 km 

  Nisan 350Z Nismo – 3.5 Benzin Viti Prodhimit Dhjetor 2003 Me 40.000 km origjinale .. sallon lekure sedilje elektrike+ngrohje xhama pasqyra elektrike cd player komando ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj