Nissan Qashqai

2009' Nissan Qashqai

€7,800

2009' Nissan Qashqai

18 Janar 2023, Berat

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E zezë 

Shitet Nissan Qashqai 4x4 2.0 viti 2009, Kambjo Automatike , Km 230000 te certifikuara, Dual Klima, Sendilje me ngrohje, Komanda ne timon ,Pasqyra me palosje, … 

Shto te të preferuarat
2009' Nissan Qashqai

€5,400

2009' Nissan Qashqai

14 Janar 2023, Lushnjë

Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre e zeze .sapo ardhur me dogane te paguar .me kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje … 

Shto te të preferuarat
2007' Nissan Qashqai

€6,700

2007' Nissan Qashqai

10 Janar 2023, Durrës

Naftë 200000 km  Automatike  E kuqe 

NISSAN QASHQAI 2.0 AUTOMATIK Naft 2007 203mi KM origjinale Çelsi me val Ndezje me buton Hapje/Mbyllje me buton ne dorez dere Panoram Navigator Kamer parkimi … 

Shto te të preferuarat
2007' Nissan Qashqai

€5,999

2007' Nissan Qashqai

1 Janar 2023, Durrës

Naftë 190000 km  Mekanike  Blu 

Nisan Qashqai 2.0 nafte , viti 2006 , 205 mij km , kamio manuale 6+1 , sensor parkimi + sensori shiu + dritash , limtitator … 

Shto te të preferuarat
2007' Nissan Qashqai

€4,800

2007' Nissan Qashqai

29 Dhjetor 2022, Kavajë

Naftë 250000 km  Mekanike  Gri 

Makina është në gjendje të mirë.letrat te sapo prera.mundsi ndrrimi 

Shto te të preferuarat
2011' Nissan Qashqai

€9,300

2011' Nissan Qashqai

13 Dhjetor 2022, Durrës

Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

Nissan Qashqai +2 2.0 Naft Kamje Automat.4x4.Me Buton. Viti.Eshte me 7 Vende. 2010 Sapo ardhure Me Dogane te Paguare.Me Navi origjinal.Me Kamer Mbrapa.Panoramike.Sensore Parkimi.Klima Tronik.Pasqyra … 

Shto te të preferuarat
2009' Nissan Qashqai

€5,500

2009' Nissan Qashqai

7 Dhjetor 2022, Lushnjë

Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre e zeze .sapo ardhur me dogane te paguar .me kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje … 

Shto te të preferuarat
2010' Nissan Qashqai

€8,500

2010' Nissan Qashqai

25 Nëntor 2022, Lushnjë

Naftë 170000 km  Automatike  Gri 

Titulli:Nissan 

Shto te të preferuarat
2009' Nissan Qashqai

€8,300

2009' Nissan Qashqai

9 Nëntor 2022, Tiranë

Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFT 4X4 

Shto te të preferuarat
2009' Nissan Qashqai

€6,900

2009' Nissan Qashqai

9 Nëntor 2022, Durrës

Naftë 183000 km  Mekanike  Gri 

#SHITET ⤵️ ✔ Marka,Modeli: Nissan Qashqai ✔ Viti: 2009 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 183.000 ✔ Ngjyra: Gri … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine