Gjeni Makinat 

Nissan Navara

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Nissan Navara

  €8,500

  2007' Nissan Navara

  1 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Nissan Navara pick kap automatik 2500 diesel 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Navara

  €7,300

  2007' Nissan Navara

  I skaduar29 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  E gatshme per cdo lloj prove. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Navara

  €10,000

  2007' Nissan Navara

  I skaduar11 Shkurt 2020, Kurbin

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Nissan Navara 2.5 me naft,viti 2007,me letra te paguara per nje vit, sallon ngjyre kafe e erret lekur,xhama te zi origjinal,karikator cd,hapje siper,sedilje me ngrohje,goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan Navara

  €5,500

  2005' Nissan Navara

  I skaduar15 Shtator 2019, Tiranë

  850 cc, Naftë 112000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte më timon në krah të djathtë. Dhe në gjendje shumë të mirë. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Navara

  €5,400

  2003' Nissan Navara

  I skaduar2 Shtator 2019, Berat

  Naftë 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  Makina është në gjendje shumë të mirë 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Navara

  €9,000

  2008' Nissan Navara

  I skaduar31 Gusht 2019, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet ✔ Marka,Modeli : Nissan Navara ✔ Motorri: 2.5 ✔ Viti : 2008 ✔ Kambio : Manual 4x4 ✔ Lenda Djegese : Nafte ✔ Targa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Navara

  €9,400

  2006' Nissan Navara

  I skaduar8 Korrik 2019, Berat

  Naftë 15000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shitet nissan navara viti 2006 me liber sherbimesh ne ko makina me shum ko ka ndenjt ne garazh makina ka sensor dritash sensor shiu shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Nissan Navara

  €10,000

  2002' Nissan Navara

  I skaduar31 Maj 2019, Vlorë

  2500 cc, Naftë 100000 km  Mekanike  Blu 

  Kamjoncina ne gjendje te mir. Sapo kam nderruar te 4 amortizatoret. Shitet per arsye mosperdorimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Navara

  €7,300

  2006' Nissan Navara

  I skaduar23 Maj 2019, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina punon shum mir pa ndryshk me dogan 4 duer makina eshte e gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Navara

  €10,000

  2006' Nissan Navara

  I skaduar28 Tetor 2018, Tiranë

  2500 cc, Naftë 20000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj