Gjeni Makinat 

Nissan Almera

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,200

  2005' Nissan Almera

  I skaduar19 Shtator 2019, Durrës

  1500 cc, Naftë 154000 km  Mekanike  Gri 

  Nisan Almeria 1.5 dci nafte e 2005 . E gatshme per cdo lloj prove . 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Almera

  €2,100

  2003' Nissan Almera

  I skaduar30 Mars 2019, Tiranë

  1500 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Almera

  €2,800

  2003' Nissan Almera

  I skaduar16 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Nissan Almera, viti 2003, kambio manuale, 1.5 nafte, ngjyrë gri metalizato, 5 porta, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, 171.000 km origjinale, 4 airbag, në gjendje shume ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Nissan Almera

  €3,000

  2002' Nissan Almera

  I skaduar28 Shtator 2018, Vlorë

  1500 cc, Benzinë 172000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan Almera Black

  €3,200

  2005' Nissan Almera Black

  I skaduar29 Shtator 2017, Tiranë

  Benzinë 170 km  Mekanike  

  Nisan-Almera,2005,1.5,manuale,benzine,170.000 km,e zeze me 5 vende.ka extra canta alumini,drita mjegulle etj.Eshte ne gjendje shume te mire,blere me kilometrazh zero dhe perdor vetem nga nje person.Shitet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Almera

  €2,500

  2003' Nissan Almera

  I skaduar7 Shtator 2017, Pogradec

  1500 cc, Naftë 5000 km  Mekanike  

  Shitet nisan almera 1.5 naft i vitit 2003 klima xhamat elektik bord kompjuter tel pulla te timoni cd disqe alumini dritat ksenon mbyllje qendrore me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Nissan Almera

  €1,600

  2000' Nissan Almera

  I skaduar13 Korrik 2017, Korçë

  1400 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  

  Makina ne gjendje te mire, te gjitha shërbimet e bera, taksa dhe siguracioni deri ne Janar 2018. Gomat 100 % te reja. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Nissan Almera

  €2,500

  2002' Nissan Almera

  I skaduar6 Qershor 2017, Durrës

  2200 cc, Naftë 275000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan Almera

  €2,800

  2004' Nissan Almera

  I skaduar11 Prill 2017, Elbasan

  1400 cc, Naftë 2000000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan Almera

  Të diskutueshme

  2004' Nissan Almera

  I skaduar28 Janar 2017, Tiranë

  1500 cc, Naftë 260000 km  Mekanike  

  Nissan Almera 1,5 Nfte, 2004 ne gjendje shume te mire. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj