Gjeni Makinat 

Nissan Murano

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Nissan Murano

  €11,900

  2010' Nissan Murano

  27 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.5 nafte , kambio automatike, 4x4,viti prodhimit 11/2010, 4+1 vende, tavan panoramik+baxha xhami, sallon lekure, navigator, ngrohje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Murano

  €2,500

  2006' Nissan Murano

  I skaduar23 Korrik 2019, Tiranë

  6000 cc, Benzinë 230000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan Murano

  €6,400

  2005' Nissan Murano

  I skaduar13 Shtator 2017, Tiranë

  3500 cc, LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 130000 km  Automatike  

  -Foristrad Nisan Murano Motor 3.5 Benzin Gas -Viti 2005 Navigacion te Madhe Kamera Mbrapa Sistem Nxemje Sediljesh te Para buto 4x4 -Kambio Automat,Sedilje Lekure,Baxha xhami,Sistemi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Murano

  €9,200

  2007' Nissan Murano

  I skaduar22 Maj 2017, Tiranë

  6000 cc, Benzinë 115000 km  Automatike  Gri 

  Nissan Murano SL 3.5 Origjina nga Canada(e blere e re dhe perdorur nga 1 person). Ngjyra gri e erret. 6 Airbag. Brenda ngjyra e zeze. ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj