Shto te të preferuarat

2010' Nissan Murano

€11,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Nissan Murano në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.5 nafte , kambio automatike, 4x4,viti prodhimit 11/2010, 4+1 vende, tavan panoramik+baxha xhami, sallon lekure, navigator, ngrohje sedilesh+elektrike+memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+tel+usb+dvd para dhe mbrapa, xhama+pasqyra eklektrike, pasqyra me palosje, timon elektrik, drita xenon bixenon+larje feneresh, dy celesa, komanda ne timon, kamera parkimi, xhama te zinje origjinale, liber sherbimi etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NUK BEJME NDERRIMENa vizitoni ne website: http://automixtirana.alInstagram: https://www.instagram.com/auto.mix.tiranaFacebook: https://www.facebook.com/AutoMixTiranaNA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 27 Prill 2020
Shiteni Makinën Tuaj