Gjeni Makinat 

Nissan Micra

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Nissan Micra

  €3,000

  2006' Nissan Micra

  12 Maj 2020, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 133000 km  Automatike  

  Nissan Micra Viti2006 1.2 benzine 133 000 km Dokumenta te rregullta 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Micra

  €2,750

  2007' Nissan Micra

  I skaduar18 Nëntor 2019, Durrës

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Micra

  €25,000

  2003' Nissan Micra

  I skaduar4 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Nisa micra 1.5 nafte Makina e sapo ardhur nga italia letrat e prera kete jav makina ne gjendje perfekt hapje mbyllje me shenj gishti nez ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Nissan Micra

  €2,300

  2001' Nissan Micra

  I skaduar2 Tetor 2019, Kavajë

  Benzinë 140000 km  Automatike  

  Shitet Nissan Micra 1.2 benzine me letra te sapo paguara per 1 vit deri ne shtatore 2020!149Mije KM origjinale makina e ardhur nga zvicra gjendja ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,700

  2004' Nissan Micra

  I skaduar6 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 85000 km  Mekanike  

  Okazion Nisan micra me 78 mije kilometra orgjinale 1 pronar i vetm suoer gjendje me te ghitha sherbimet e bera 1.2 benzin 2004 5porta me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Nissan Micra

  €1,100

  1997' Nissan Micra

  I skaduar13 Korrik 2019, Tiranë

  998 cc, Benzinë 18000 km  Mekanike  Blu 

  NISSAN Micra ,motorr 998cc,180000 km,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,baxha xhami,me letra te prera deri ne Qershor 2020,nderrohet me makine me te madhe+ ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan Micra

  €2,800

  2004' Nissan Micra

  I skaduar7 Maj 2019, Fier

  Benzinë 100000 km  Automatike  

  Okazion Nissan Micra 1.3 Automatike Klima 3-dyer disqe alumini komanda ne timon liber sherbimi dhe kontroll teknil Tüv ne Gjermani dogane e paguar dhe targa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Micra

  €2,200

  2003' Nissan Micra

  I skaduar6 Mars 2019, Durrës

  Benzinë 110000 km  Mekanike  

  Nissan Micra viti 2003 Ne gjendje shum te mire me letra te prera deri ne qershor 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Nissan Micra

  €6,500

  2011' Nissan Micra

  I skaduar5 Mars 2019, Durrës

  1196 cc, Benzinë 63350 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE RADIO CD AUX TEL NAVIGATOR .TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Micra

  €2,800

  2006' Nissan Micra

  I skaduar4 Mars 2019, Krujë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Nissan micra viti 2006, 1.5 DCI, 4 airbag, abs, condicioner, cd pleyer origjinale me komanda ne timon, xhamat elektrik, pasqyrat elektrike, ne gjendje shum te ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj