Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Nissan Qashqai

  €8,300

  2009' Nissan Qashqai

  25 Prill 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine+gaz (prins), kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2009, sallon lekure, ngrohje sedilesh, tavan panoramik, kamera parkimi, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Note

  €3,199

  2007' Nissan Note

  30 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Shitet nisan note kambio manuale motorr 1.5 nafte viti prodhimit 2007 me kondicioner kasetofon me cd xhamat elektrik dritat automatike gomat 85% disponon dy celesa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Note

  €3,100

  2007' Nissan Note

  28 Mars 2020, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  me dogan.......Tagg:tiguan.laptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan X-Trail

  €7,800

  2008' Nissan X-Trail

  24 Mars 2020, Durrës

  2000 cc, Naftë 189000 km  Automatike  Gri 

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..sedilje me ngrohje dhe ftohje..4&4..kamio Automatike..tavan xhami..goma te mira..xhama te zi origjinal..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Note

  €3,100

  2008' Nissan Note

  I skaduar4 Mars 2020, Fier

  Benzinë 120000 km  Mekanike  

  Cmimi 3100 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Navara

  €7,300

  2007' Nissan Navara

  I skaduar29 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  E gatshme per cdo lloj prove. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Qashqai

  €6,299

  2008' Nissan Qashqai

  I skaduar18 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Qashqai

  €8,600

  2010' Nissan Qashqai

  I skaduar16 Shkurt 2020, Fier

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Nissan QASHQAICel 0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. MUNDËSI BLERJE ME KËSTE. JO NDËRRIM. Me TARGA. Viti 2010. Motor 2.0 NAFTË. 230 mijë KM.Kambjo Automatike. Klimatronik. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Nissan Qashqai

  €15,000

  2014' Nissan Qashqai

  I skaduar13 Shkurt 2020, Tiranë

  1600 cc, Naftë 124000 km  Mekanike  Gri 

  E sapo ardhur nga zvicra letra te paguara deri ne shkurt 2021 full me te gjitha opshen 

  Shto te të preferuarat

 • €15,000

  2014' Nissan Qashqai

  I skaduar12 Shkurt 2020, Tiranë

  1600 cc, Naftë 124000 km  Mekanike  Gri 

  E sapo ardhur nga zvicra letra te paguara deri ne shkurt 2021 full me te gjitha opshen 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj