Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Nissan Navara

  €5,400

  2003' Nissan Navara

  I skaduar2 Shtator 2019, Berat

  Naftë 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  Makina është në gjendje shumë të mirë 

  Shto te të preferuarat

 • €4,500

  1999' Nissan King Cab

  I skaduar2 Shtator 2019, Korçë

  1000 cc, Benzinë  Mekanike  Gri 

  Shitet nissan me dokumenta te paguara para 10 ditesh ,gomat e reja 100% shitet per arsyje mospërdorimi behet me gaz 

  Shto te të preferuarat

 • €5,900

  2007' Nissan Qashqai

  I skaduar1 Shtator 2019, Tiranë

  Benzinë 170000 km  Mekanike  

  NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN,VITI 2007,KLIMA,KOMANDA NE TIMON,XHAMA ELEKRIK,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE,2 CELSA,GOMA 80%,NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Navara

  €9,000

  2008' Nissan Navara

  I skaduar31 Gusht 2019, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet ✔ Marka,Modeli : Nissan Navara ✔ Motorri: 2.5 ✔ Viti : 2008 ✔ Kambio : Manual 4x4 ✔ Lenda Djegese : Nafte ✔ Targa ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,700

  2004' Nissan Micra

  I skaduar6 Gusht 2019, Tiranë

  Benzinë 85000 km  Mekanike  

  Okazion Nisan micra me 78 mije kilometra orgjinale 1 pronar i vetm suoer gjendje me te ghitha sherbimet e bera 1.2 benzin 2004 5porta me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Qashqai

  €7,000

  2009' Nissan Qashqai

  I skaduar2 Gusht 2019, Vlorë

  Naftë 170000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Nissan Qashqai 1.5 dci shume ekonomike me kilometra origjinale mund ti kontrolloni ku te doni , te gjitha sherbimet te kryera ne kohe, goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Terrano

  €5,000

  2003' Nissan Terrano

  I skaduar28 Korrik 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Nissan Terrano 3.0 Nafte 4x4 Viti 2003 Me dokumenta shqipetare te paguara deri ne 04/12/2019 Shume e paster si nga brenda dhe nga jashte , ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan X-Trail

  €2,500

  2004' Nissan X-Trail

  I skaduar24 Korrik 2019, Durrës

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Shes Nissan X-Trail, viti i prodhimit 2004, karburanti nafte, motorri 2.2, 160.300 milje .Makines sapo i jane paguar taksat dhe kolaudimi , i jane bere ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Murano

  €2,500

  2006' Nissan Murano

  I skaduar23 Korrik 2019, Tiranë

  6000 cc, Benzinë 230000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Note

  €4,300

  2010' Nissan Note

  I skaduar14 Korrik 2019, Fier

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  NISAN NOTE I SAPO ARDHUR NGA ITALIA VITI 2010. MOTORI 1.5 NAFTE. ME DOGANE TE PAGUAR. GATI PER TARGA. CMIMI 4300 EURO. MUNDESI FINAMCIMI ME ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj