Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Nissan Pathfinder

  €7,500

  2010' Nissan Pathfinder

  I skaduar31 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 120000 km  Automatike  Blu 

  Shitet Nissan Fathfinder Motori(CC):2.5L DCi 170 Cv Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2010 Transmisioni Automatike 129,000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Note

  €2,900

  2006' Nissan Note

  I skaduar30 Janar 2020, Fier

  Naftë 130000 km  Mekanike  

  NISAN NOTE I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. MOTORI 1.5 NAFTE. VITI 2006. NE GJENDJE SUPER ME 130MIJ KLM. CMIMI 3200 EURO. Mundsi financimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Qashqai

  €6,500

  2009' Nissan Qashqai

  I skaduar25 Janar 2020, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  Gri 

  Nissan Qashqai ne Shitje, Viti 2009, Kambio Manuale. Motor 1.5 Diesel, 170.000 km. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Qashqai

  €7,900

  2007' Nissan Qashqai

  I skaduar22 Janar 2020, Fier

  Naftë 75000 km  Automatike  

  PER ME SHUM INFO NR TEL 0698622144 

  Shto te të preferuarat

 • €6,500

  2008' Nissan Phathfinder

  I skaduar19 Janar 2020, Vlorë

  3200 cc, Benzinë 140000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Nissan JUKE

  €9,500

  2012' Nissan JUKE

  I skaduar6 Janar 2020, Korçë

  4000 cc, Naftë 155000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shes Nissan Juke, 1.5 nafte. E blere ne Gjermani ne Prill 2019, me dogane te paguar, dhe taksa deri Prill 2020. Ne super gjendje! 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Nissan JUKE

  €9,500

  2012' Nissan JUKE

  I skaduar6 Janar 2020, Korçë

  4000 cc, Naftë 155000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shes Nissan Juke, 1.5 nafte. E blere ne Gjermani ne Prill 2019, me dogane te paguar, dhe taksa deri Prill 2020. Ne super gjendje! 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Qashqai

  €6,300

  2007' Nissan Qashqai

  I skaduar10 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Nr kontakti☎️ 067 6000 107☎️☎️☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Qashqai

  €7,000

  2009' Nissan Qashqai

  I skaduar8 Dhjetor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E zezë 

  Nr Kontakti ☎️067 6000 107☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Note

  €3,250

  2007' Nissan Note

  I skaduar18 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 140000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj