Gjeni Makinat 

Nissan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Nissan Micra

  €2,750

  2007' Nissan Micra

  I skaduar18 Nëntor 2019, Durrës

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Pathfinder

  €8,300

  2010' Nissan Pathfinder

  I skaduar17 Gusht 2019, Tiranë

  2500 cc, Naftë 127000 km  Automatike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Qashqai

  €6,000

  2007' Nissan Qashqai

  I skaduar12 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Nissan Qashqai Viti 2007 1.5 Naft Kamjo manual Radio origjinale me komando ne timon Kondicioner klimatik Fener mjegulle 2-Celsa me pult Sensor shiu Sensor dritash ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Micra

  €25,000

  2003' Nissan Micra

  I skaduar4 Nëntor 2019, Tiranë

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Nisa micra 1.5 nafte Makina e sapo ardhur nga italia letrat e prera kete jav makina ne gjendje perfekt hapje mbyllje me shenj gishti nez ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan X-Trail

  €8,500

  2008' Nissan X-Trail

  I skaduar1 Nëntor 2019, Durrës

  1995 cc, Naftë 183000 km  Automatike  Gri 

  Dogana e paguar..2 celsa..klm me liber sherbimi..tavan xhami panoramik..lekur..4 per 4..sensor parkimi..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Qashqai

  €7,500

  2008' Nissan Qashqai

  I skaduar1 Nëntor 2019, Durrës

  1460 cc, Naftë 164000 km  Mekanike  E zezë 

  2 celsa .. 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Nissan Altima

  €9,999

  2013' Nissan Altima

  I skaduar24 Tetor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 5000 km  Automatike  E zezë 

  SHITET NISAN ALTIMA MOTORR 2.5 BENZINE+GAS VITI 2013 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA KAMERA SALLON LEKURE BAXHA KOMANDA NE TIMON SUPER EKONOMIK DHE NE SUPER GJENDJE MOTORRIKE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Nissan Micra

  €2,300

  2001' Nissan Micra

  I skaduar2 Tetor 2019, Kavajë

  Benzinë 140000 km  Automatike  

  Shitet Nissan Micra 1.2 benzine me letra te sapo paguara per 1 vit deri ne shtatore 2020!149Mije KM origjinale makina e ardhur nga zvicra gjendja ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,200

  2005' Nissan Almera

  I skaduar19 Shtator 2019, Durrës

  1500 cc, Naftë 154000 km  Mekanike  Gri 

  Nisan Almeria 1.5 dci nafte e 2005 . E gatshme per cdo lloj prove . 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan Navara

  €5,500

  2005' Nissan Navara

  I skaduar15 Shtator 2019, Tiranë

  850 cc, Naftë 112000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte më timon në krah të djathtë. Dhe në gjendje shumë të mirë. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj