Gjeni Makinat 

Nissan Pixo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Nissan Pixo

  €4,500

  2010' Nissan Pixo

  I skaduar28 Qershor 2018, Tiranë

  Benzinë 120000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Nissan Pixo, viti 2010, kambio manuale, 1.0 benzinë-gaz (impjant gazi Landi - Renzo i montuar jashtë), 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, kasetofon ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj