Gjeni Makinat 

Nissan X-Trail

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Nissan X-Trail

  €6,900

  2008' Nissan X-Trail

  28 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte , kambio automatike , 4x4, viti prodhimit 2008, 4+1 vende, tavan panoramik+baxha xhami, sallon lekure, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan X-Trail

  €7,800

  2008' Nissan X-Trail

  24 Mars 2020, Durrës

  2000 cc, Naftë 189000 km  Automatike  Gri 

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..sedilje me ngrohje dhe ftohje..4&4..kamio Automatike..tavan xhami..goma te mira..xhama te zi origjinal..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan X-Trail

  €8,500

  2008' Nissan X-Trail

  I skaduar1 Nëntor 2019, Durrës

  1995 cc, Naftë 183000 km  Automatike  Gri 

  Dogana e paguar..2 celsa..klm me liber sherbimi..tavan xhami panoramik..lekur..4 per 4..sensor parkimi..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan X-Trail

  €2,500

  2004' Nissan X-Trail

  I skaduar24 Korrik 2019, Durrës

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Shes Nissan X-Trail, viti i prodhimit 2004, karburanti nafte, motorri 2.2, 160.300 milje .Makines sapo i jane paguar taksat dhe kolaudimi , i jane bere ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan X-Trail

  €4,400

  2005' Nissan X-Trail

  I skaduar18 Shkurt 2019, Pogradec

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Shitet nissan ....4x4 ...motor 2000cc benzin-gas shum ekonomik ....makina eshte ne gjendje shum t mire si motorrike ashtu she xhenerike...dokumenta te paguara deri ne qershor ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan X-Trail

  €4,700

  2004' Nissan X-Trail

  I skaduar5 Dhjetor 2018, Korçë

  200 cc, Benzinë 240000 km  Automatike  Gri 

  Nisan x trailer benzin gaz shum i mbajtur motor 200 me letra te paguara goma te reja mundesi ndrimi me vetur 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Nissan X-Trail

  €4,900

  2004' Nissan X-Trail

  I skaduar7 Gusht 2018, Elbasan

  Benzinë 170000 km  Automatike  

  Nisan x-trail 2.0 benzin Atomat 4x4 zvicra me dogan te paguar. Makina esht ne gjendje prefekte. E pershtatshme per impjant gazi. Atomatike Klima Pilot Automatik ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Nissan X-Trail

  €8,500

  2005' Nissan X-Trail

  I skaduar22 Shkurt 2018, Tiranë

  2200 cc, Naftë 199000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Nissan X-Trail 2.2 dCI Sport, Prodhim 2005, Model 2006, me 207.000 Km. Makina eshte blere e re prane koncesionarit Nissan ne Italie, Trieste (disponohet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan X-Trail

  €9,000

  2008' Nissan X-Trail

  I skaduar16 Shkurt 2018, Durrës

  2200 cc, Naftë 188000 km  Automatike  Gri 

  Dogana e paguar..kambio automatike..tapiceri lekure..sedilje elektrike..sensor parkimi..abs..mbyllje me pult..xhama te zinj origjinal..sensor parkimi..etj... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Nissan X-Trail

  €4,700

  2002' Nissan X-Trail

  I skaduar1 Shkurt 2018, Fier

  2000 cc, Benzinë 140000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Nissan x-trail 2002, 2.0 benzin, me letra te paguara per 1 vit, cmimi 4700€ i disktueshem, te interesuarit te kontaktojn ne nr: 0695422007 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj