Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Nissan X-Trail

€17,900
2016' Nissan X-Trail photo #1
2016' Nissan X-Trail photo #2
2016' Nissan X-Trail photo #3
2016' Nissan X-Trail photo #4
2016' Nissan X-Trail photo #5
2016' Nissan X-Trail photo #6
6 foto
Mosha: 7 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Nissan X-Trail,
viti i prodhimit: 2016,
1.6 nafte,
130 kuaj fuqi,
automatike/steptronic/tiptronic,
teper ekonomike 5.5 l/100km,
hyrje pa celes/keyless,
ndezje me buton,
Start/Stop ne semafor,
frenim emergjence,
blind sport,
pasqyrat me palosje dhe ngrohje, ESP/ABS/EBD/ESP,
njohje e tabelave rrugore,
line assist,
frena elektrike,
sedilje elektrike lekure dhe me ngrohje,
me tavan xhami me hapje elektrike,
disqe 19 me 4 goma te reja
kamera 360 grade,
sensor para dhe mbrapa,
vetparkim,
7.5\" HD me ngjyra TFT screen combimeter,
Audio CD, MP3, USB,
navigatore per te gjithe Evropen perfshire edhe Shqiperine,
drita automatike,
sensor per fshiresen e xhamave,
hapje e bagazhit me telekomande dhe buton
Shume opsione te tjera, vetem nje pronar i meparshem dhe ne gjendje pothuajse e re 10/10, teper ekonomike dhe shume e shpejte, hapsira te bollshme per familjare dhe per rruge te gjata, jashtzakonisht e bukur dhe komode.
Cmimi i shitjes 17.900 Euro, MUNDESI NDERRIMI makina vit prodhimi 2017 e siper (me nderrim ka cmim tjeter)
Për më shumë informacion kontaktoni whatsup/Viber

Support Ukraine