Gjeni Makinat 

Nissan Note

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Nissan Note

  €3,199

  2007' Nissan Note

  30 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Shitet nisan note kambio manuale motorr 1.5 nafte viti prodhimit 2007 me kondicioner kasetofon me cd xhamat elektrik dritat automatike gomat 85% disponon dy celesa ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Note

  €3,100

  2007' Nissan Note

  28 Mars 2020, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  me dogan.......Tagg:tiguan.laptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Nissan Note

  €3,100

  2008' Nissan Note

  4 Mars 2020, Fier

  Benzinë 120000 km  Mekanike  

  Cmimi 3100 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Note

  €2,900

  2006' Nissan Note

  I skaduar30 Janar 2020, Fier

  Naftë 130000 km  Mekanike  

  NISAN NOTE I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. MOTORI 1.5 NAFTE. VITI 2006. NE GJENDJE SUPER ME 130MIJ KLM. CMIMI 3200 EURO. Mundsi financimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Note

  €3,250

  2007' Nissan Note

  I skaduar18 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 140000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Note

  €4,300

  2010' Nissan Note

  I skaduar14 Korrik 2019, Fier

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  NISAN NOTE I SAPO ARDHUR NGA ITALIA VITI 2010. MOTORI 1.5 NAFTE. ME DOGANE TE PAGUAR. GATI PER TARGA. CMIMI 4300 EURO. MUNDESI FINAMCIMI ME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan Note

  €4,300

  2010' Nissan Note

  I skaduar13 Korrik 2019, Fier

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  NISAN NOTE I SAPI ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR. MORORI 1.5 NAFTE. CMIMI 4300 EIRO 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Note

  €3,100

  2006' Nissan Note

  I skaduar13 Nëntor 2018, Durrës

  Benzinë 140000 km  Mekanike  

  Nissan Note viti 2006 1.4 benzine super gjendje sapo ardhur nga italia 148.000 km 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Nissan Note

  €3,000

  2006' Nissan Note

  I skaduar21 Gusht 2018, Tiranë

  1400 cc, Benzinë 103211 km  Mekanike  Blu 

  NISSAN Note 1.4 benzine 2006 ME DOGAN TE PAGUAR ZVICRA full options me kondicioner XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT Komanda ne timon, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Note

  €4,100

  2007' Nissan Note

  I skaduar26 Dhjetor 2017, Tiranë

  1500 cc, Naftë 148000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj