Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Nissan Note

€3,700
2012' Nissan Note photo #1
2012' Nissan Note photo #2
2012' Nissan Note photo #3
2012' Nissan Note photo #4
2012' Nissan Note photo #5
2012' Nissan Note photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET NISSAN NOTE 1.5 naftë VITI 2012
kambio manuale 5+1 marsha
202 mijë Klm origjinale
E SAPO ARDHUR NGA ITALIA, NE GJENDJE TE SHKELQYER XHENERIKE DHE MOTORRIKE,ME 5 PORTA ,KONDICIONER,XHAMAT DHE PASQYRA ELEKTRIKE,DISQE ALUMINI 16 ME GOMAT 90 % TE REJA ,TAPICERIA SHUME E PASTER, MBYLLJE QENDRORE ME PULT,
MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA..
ÇMIMI- 3700 EURO PAK I DISKUTUESHEM

Support Ukraine