Gjeni Makinat 

Nissan Tiida

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Nissan Tiida

  €3,555

  2008' Nissan Tiida

  4 Maj 2020, Fier

  Naftë 100000 km  Mekanike  E zezë 

  Nissan Tiida 1.5 Dizel-Ardhur nga Zvicr102.000 km origjinale me liber sherbimi-Super i paster-Goma te reja-Viti prodhimit 2008-Me dogane te paguar-Cmimi 3999 Euro-Cel:0695434184 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Tiida

  €4,800

  2009' Nissan Tiida

  I skaduar26 Mars 2019, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Mekanike  E kuqe 

  NISSAN TIIDA 1.8 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,KAMBJO MANUAL 6 MARRSHA + R,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Tiida

  €4,800

  2009' Nissan Tiida

  I skaduar17 Janar 2019, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Mekanike  E kuqe 

  NISSAN TIIDA 1.8 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,KAMBJO MANUAL 6 MARRSHA + R,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Tiida

  €4,800

  2009' Nissan Tiida

  I skaduar1 Janar 2019, Tiranë

  1800 cc, Benzinë 144300 km  Mekanike  

  NISSAN TIIDA 1.8 BENZIN,VITI 2009,KLIMATRONIK,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,KAMBJO MANUAL 6 MARRSHA + R,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,ME DOGANE TE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj