Gjeni Makinat 

Nissan JUKE

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Nissan JUKE

  €9,500

  2012' Nissan JUKE

  I skaduar6 Janar 2020, Korçë

  4000 cc, Naftë 155000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shes Nissan Juke, 1.5 nafte. E blere ne Gjermani ne Prill 2019, me dogane te paguar, dhe taksa deri Prill 2020. Ne super gjendje! 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Nissan JUKE

  €9,500

  2012' Nissan JUKE

  I skaduar6 Janar 2020, Korçë

  4000 cc, Naftë 155000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shes Nissan Juke, 1.5 nafte. E blere ne Gjermani ne Prill 2019, me dogane te paguar, dhe taksa deri Prill 2020. Ne super gjendje! 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Nissan JUKE

  €13,200

  2013' Nissan JUKE

  I skaduar23 Shkurt 2019, Durrës

  1500 cc, Naftë 85000 km  Mekanike  E bardhë 

  Taksa te paguara deri ne tetor 2019..2 celsa..etj 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan JUKE

  €9,500

  2010' Nissan JUKE

  I skaduar3 Maj 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 163500 km  Mekanike  Gri 

  Nissan Juke 1.6 Benzine, Viti 2010, Cmimi 9500 Euro. Makine e blere te koncesionari ne Tirane, pajisur me liber servisi dhe siguracion kasko. Gjendja eshte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan JUKE

  €10,000

  2010' Nissan JUKE

  I skaduar27 Prill 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 85000 km  Automatike  E bardhë 

  NISAN JUKE 1.6 BENZINE 2010\r\nkambio automatike.sensor parkimi...me dogane te paguar.85000 km 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Nissan JUKE

  €12,500

  2010' Nissan JUKE

  I skaduar19 Korrik 2017, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 145000 km  Mekanike  Gri 

  E sapo ardhur nga gjermania,vetm 300-400 km ka bere ketu ne Shqiperi. E pajisur me tarka dhe dogan te sapopaguar. Nissan Juke 2010.Benzin 1.6, Kamja ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj