Gjeni Makinat 

Nissan Primera

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Nissan Primera

  €2,200

  2002' Nissan Primera

  I skaduar30 Tetor 2018, Elbasan

  1600 cc, Benzinë 116300 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Nissan Primera

  €2,000

  2002' Nissan Primera

  I skaduar28 Qershor 2018, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  

  makina eshte me letra te prera dei 2019 benzin gaz 1.6 kondicioner viti fund 2002 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Primera

  €3,500

  2003' Nissan Primera

  I skaduar17 Qershor 2018, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  E SapoArdhur nga Zvicra 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Primera

  €3,300

  2003' Nissan Primera

  I skaduar27 Nëntor 2017, Elbasan

  1900 cc, Naftë 18000 km  Mekanike  Gri 

  Makina shitet per arsye mosperdorimi eshte ne gjendje super, xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Nissan Primera

  €110,000

  2009' Nissan Primera

  I skaduar28 Prill 2017, Berat

  568 cc, Naftë 2200 km  Mekanike  Gri 

  Shitet makin nisan navara me gjendj te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Nissan Primera

  €2,700

  2000' Nissan Primera

  I skaduar21 Shkurt 2017, Fier

  4000 cc, Benzinë 220 km  Mekanike  

  Shes Nissan Primera Gaz Benzine,impjanti digital I Shenuar ne lejen e qarkullimit. Dokumentat deri ne Qershore. Sherbimet e bera Gomat e reja,Vaj filtra. Makina eshte ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj