Gjeni Makinat 

Nissan Prairie

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Nissan Prairie

  €11,000

  2009' Nissan Prairie

  I skaduar21 Prill 2017, Berat

  250 cc, Naftë 100045 km  Mekanike  Gri 

  Maki eshte ne gjendje te mire 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj