Gjeni Makinat 

Nissan Terrano

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Nissan Terrano

  €5,000

  2003' Nissan Terrano

  I skaduar28 Korrik 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Nissan Terrano 3.0 Nafte 4x4 Viti 2003 Me dokumenta shqipetare te paguara deri ne 04/12/2019 Shume e paster si nga brenda dhe nga jashte , ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Nissan Terrano

  €2,000

  2000' Nissan Terrano

  I skaduar21 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mir pune. Letrrat te prera deri ne fund te prrill 2019. Motorr 2.7 kondicjoner funksjonal. mbrapa te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Nissan Terrano

  €4,200

  1997' Nissan Terrano

  I skaduar18 Nëntor 2017, Vlorë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makin shum e mbajtur si na jasht dhe na brenda 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Nissan Terrano

  €5,500

  1998' Nissan Terrano

  I skaduar19 Korrik 2017, Durrës

  2650 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  

  Me sherbime te bera ,friksion te ri ,me leje qarkullimi 7+1. Makina shitet per arsye mos perdorimi ,eshte e perdorur shume pak ne shqiperi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Nissan Terrano

  €3,000

  2003' Nissan Terrano

  I skaduar25 Nëntor 2016, Pogradec

  Naftë 256000 km  Mekanike  Gri 

  Makina është e sapo ardhur nga Gjermania në gjendje shume te mire . 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Nissan Terrano

  €1,250

  1995' Nissan Terrano

  I skaduar15 Nëntor 2016, Berat

  2700 cc, Naftë 1550 km Blu 

  Esht n gjendje motorrin eka te pa sforcuar Sherbime t tera n koh shitet per arsye mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Nissan Terrano

  €4,000

  1999' Nissan Terrano

  I skaduar14 Nëntor 2016, Durrës

  2700 cc, Naftë 245711 km 

  Nissan Terrano viti 1999, motorr nafte 2.7 TDI kondicioner, 7 vendesh 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Nissan Terrano

  €1,250

  1995' Nissan Terrano

  I skaduar1 Nëntor 2016, Berat

  2700 cc, Naftë  Mekanike  

  Esht n gjendje motorrin eka te pa sforcuar Sherbime t tera n koh shitet per arsye mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj