Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2001' Nissan Terrano

€5,000
5 foto
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 216000 km
Zhvendosje: 2700 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet Nissan Terrano 2, viti 2001, i perdorur ne Shqiperi rreth 5 vjet, vetem nje perdorues. 5 dyer, 4x4, 7 vendesh (me sedilje qe ulen), kondicioner, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Sherbimet e sapo bera, taksat dhe siguracion te paguara deri ne 2023.

  • 069Tregoni telefonin
  • Elton
  • Tiranë
  • 12 Shtator 2022
Support Ukraine