Gjeni Makinat 

Nissan Frontier

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2004' Nissan Frontier

  €4,500

  2004' Nissan Frontier

  I skaduar27 Qershor 2018, Durrës

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Shitet per arsyje mosperdorimi ne gjende te shkelqyer letrat sa po jan prer me dat 17 05 2018 Edhe ndrrohet. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj