Gjeni Makinat 

Citroen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Citroen C4

  €4,750

  2009' Citroen C4

  2 Mars 2021, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  CITROEN C4,1.6 NAFTE,VITI 2009,KAMBIO AUTOMATIKE,SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA DISPLAY,RADIO-CD,KOMANDA NE TIMON,KROSKOT DIGITAL,MARSHE NE TIMON F1,KLIMA BIZONALE,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,DRITA AUTOMATIKE,ARMREST,KOMPIUTER BORDI … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C4

  €3,000

  2008' Citroen C4

  25 Shkurt 2021, Tiranë

  1600 cc, Naftë 150000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet citroen c4 , viti prodhimit 2008, 1.6 nafte , kamio manual, ne gjendje shume te mire pune 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C2

  €2,250

  2007' Citroen C2

  2 Shkurt 2021, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  0688008777 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C4

  €3,300

  2006' Citroen C4

  30 Janar 2021, Durrës

  Naftë 190000 km  Automatike  Kafe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Citroen C3

  €4,100

  2011' Citroen C3

  29 Janar 2021, Tiranë

  1600 cc, Naftë 157000 km  Mekanike  E zezë metalik 

  Citroen C3 1.6 HDI 90Cv Viti 2011 157,000 km Me Dogane 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Citroen Grand C4 Picasso

  €6,500

  2012' Citroen Grand C4 Picasso

  23 Janar 2021, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Gati per cdo prove. Vaj filtra te sapo nderruar . 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C4

  €3,800

  2006' Citroen C4

  20 Janar 2021, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  Nr Kontakti 067 6000 107 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Citroen C5

  €5,300

  2012' Citroen C5

  18 Janar 2021, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  PER TI SHIKUAR VETURAT TONA SHKRUAJE NE KATRORIN CFARE KERKON AUTOSALLONCUFA 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen Grand C4 Picasso

  €3,400

  2007' Citroen Grand C4 Picasso

  6 Janar 2021, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Makina i ka letrat per nje vit te paguara eshte full opsjone per lloin e saje esh me kamio idraulike me marsha ne timon f1 … 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen Grand C4 Picasso

  €2,200

  2007' Citroen Grand C4 Picasso

  6 Janar 2021, Tiranë

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  ÇMIMI 2200€ 

  Shto te të preferuarat