Citroen

2007' Citroen C8

€4,900

2007' Citroen C8

Tiranë. Përditësuar 1 ditë më parë

Benzinë 180000 km  Automatike  E zezë 

CITROËN C 8 KAMJE AUTOMAT MOTOR 2.0 BENZIN ME 7 VENDE VITI 2007 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA BI ZONA … 

Shto te të preferuarat
2009' Citroen Jumpy

€9,700

2009' Citroen Jumpy

Tiranë. Përditësuar 5 ditë më parë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 140000 km  Mekanike  Gri 

CITROEN JUMPY 2.0 BENZIN GAZ VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE XHAMA TE ZI ORIGINAL … 

Shto te të preferuarat
2010' Citroen Berlingo

€5,900

2010' Citroen Berlingo

Tiranë. Përditësuar 5 ditë më parë

Benzinë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

CITROËN BERLINGO MULTISPACE 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, KOMANDA NE TIMOM, GJENDJE PERFEKTE MOTOR I THJESHT … 

Shto te të preferuarat
2010' Citroen Berlingo

€5,500

2010' Citroen Berlingo

Tiranë. Përditësuar 5 ditë më parë

Benzinë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 … 

Shto te të preferuarat
2019' Citroen C3

€7,900

2019' Citroen C3

Tiranë. Përditësuar 5 ditë më parë

Benzinë 130000 km  Mekanike  Blu 

Citroen C3 Viti 2019 135.000Km Ngrohje Serdilesh Ekran Touch Sreen Line Assist Komanda Ne Timon Kambio Manuale Bi Color Makina eshte ne gjendje shume te … 

Shto te të preferuarat
2007' Citroen C4

€2,500

2007' Citroen C4

Tiranë. Përditësuar 5 ditë më parë

Benzinë 10000 km  Mekanike  E zezë 

CITROEN C4 BENZIN 1.4 MANUAL VITI 2007 ME KONDICIONER SENSOR MRAPA.DISQE ALUMIN GOMA PER 4 STINT.MAKINA ME DOGAN TE PAGUAR CIMIMI 2700€-VENDODHJA TIRAN ALI- 

Shto te të preferuarat
2009' Citroen Jumpy

€9,300

2009' Citroen Jumpy

Tiranë. Përditësuar 1 javë më parë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  Gri 

Citroën jumpy VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 2.0 BENZIN GAZ IMPJANT PRINC KAMJE MANUAL ME KONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA … 

Shto te të preferuarat
2013' Citroen C3

€3,500

2013' Citroen C3

Tiranë. Publikuar 2 javë më parë

Naftë 140000 km  Automatike  E bardhë 

•Citroen c3 Viti: 2012 • Motorri: 1.5 nafte • Kambio:Manual • Kilometra: 158.000 KM •Opsionet: • Klima me 2 zona J Auto-hold J Sound system … 

Shto te të preferuarat
2012' Citroen C4

€5,200

2012' Citroen C4

Durrës. Publikuar 3 javë më parë

LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  Gri 

Ne gjendje shum te mir,makin personale! 

Shto te të preferuarat
2009' Citroen C-Crosser

€6,500

2009' Citroen C-Crosser

Tiranë. Publikuar 1 muaj më parë

Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

Citroen C-Crosser 4x4(Zvicra) ✔️Motorr 2.2 Nafte 156Hp ( Motorri dhe pjeset njesoj si mitsubishi outlander) ❌Super i shpejt Konsumi Mesatar 7L ✔️4X4 plus Bllokues Diferenciali … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine