Gjeni Makinat 

Citroen C4 Picasso

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €5,000

  2012' Citroen C4 Picasso

  24 Mars 2020, Krujë

  1600 cc, Naftë 250331 km  Mekanike  

  Makina eshte ne super gjendje, eshte blere ne France dhe jo ne treg.Ka nje vit qe eshte blere dhe ka letra shqiptare dhe ka bere ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C4 Picasso

  €4,000

  2008' Citroen C4 Picasso

  I skaduar27 Shkurt 2020, Pogradec

  1600 cc, Benzinë 155000 km  Automatike  Blu 

  Citroen C4 Picasso Viti i Prodhimit: 2008 Motorri: Naftë 1.6 HDI Kambio: Automatike Fuqia: 110 KW Kilometra: 155000 Konsumi: 5,7 l/100km (kombinuar) 6,8 l/100km (qytet) ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C4 Picasso

  €5,700

  2007' Citroen C4 Picasso

  I skaduar4 Gusht 2018, Durrës

  1600 cc, Naftë 210000 km  Automatike  Gri 

  Shitet citroen c4 picasso vit12/07 1.6 nafte super gjendie me te gjitha sherbimet e bera ne itali me.liber te rregullt sherbimesh makina ka 4 goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C4 Picasso

  €7,500

  2008' Citroen C4 Picasso

  I skaduar22 Shkurt 2018, Tiranë

  1600 cc, Naftë  Automatike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C4 Picasso

  €5,500

  2008' Citroen C4 Picasso

  I skaduar15 Dhjetor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 165000 km  Automatike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen C4 Picasso

  €4,900

  2009' Citroen C4 Picasso

  I skaduar14 Dhjetor 2017, Tiranë

  1600 cc, Naftë 125000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj