Gjeni Makinat 

Citroen Berlingo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Citroen Berlingo

  Të diskutueshme

  2003' Citroen Berlingo

  I skaduar4 Shtator 2019, Vlorë

  2000 cc, Naftë 158000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike, shitet per arsye mosperdorimi. Eshte shume pak e perdorur ne Shqiperi. Te interesuarit te kontaktojne ne kete ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Citroen Berlingo

  €3,200

  2010' Citroen Berlingo

  I skaduar13 Prill 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Citroën Berlingo me nafte 1.9 viti 2010 5 vendeshe +dhe sediljet mbrapa ulen makina sapo jan nderruar vaj filtra makina eshte me kondicionere 4 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen Berlingo

  €6,500

  2009' Citroen Berlingo

  I skaduar11 Prill 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Citroen Berlingo 1.6 nafte vitit 2009. mini fubon termus. shum ne gjendje te mir. ipsacem per trsporte mallrash. 2+1 sedile. cemimi 6500€ dhe mundesi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Citroen Berlingo

  €1,700

  2000' Citroen Berlingo

  I skaduar26 Mars 2019, Elbasan

  1900 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  

  Makina Ka Letrat e prera per 1 vit . Te gjitha sherbimet e bera 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Citroen Berlingo

  €1,200

  2001' Citroen Berlingo

  I skaduar2 Gusht 2018, Tiranë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E gjelbër 

  makina eshte ne gjendje pune te mire motorri ka 70000 km turbina eshte vene e re freksioni i ri tapiceri e paster.makina eshte shume ekonomike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen Berlingo

  €2,999

  2006' Citroen Berlingo

  I skaduar10 Korrik 2018, Durrës

  Naftë 170000 km  Mekanike  E bardhë 

  Citoen berlingo viti 2006 dogana e pagiar 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen Berlingo

  €2,750

  2005' Citroen Berlingo

  I skaduar1 Korrik 2018, Elbasan

  Naftë 120000 km  Mekanike  

  GOMA TE REJA XHAMA ELEKTRIK SHUME EKONOMIKE KONDICIONER GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER DOKUMENTA te rregullta DOGANE E PAGUAR IDISKUTUSHEM 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen Berlingo

  €3,000

  2004' Citroen Berlingo

  I skaduar28 Shkurt 2018, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)  Mekanike  

  Citroen viti 2004 benxin gaz impjanti esht montuar nga fabrika sa po ka ardhur me dogan te paguar cmimi 3500 ska diskutim pranoj dhe kovertim ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen Berlingo

  €3,200

  2004' Citroen Berlingo

  I skaduar23 Nëntor 2016, Tiranë

  2000 cc, Naftë 174000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj