2010' Citroen Berlingo photo #1
2010' Citroen Berlingo photo #2
2010' Citroen Berlingo photo #3
2010' Citroen Berlingo photo #4
2010' Citroen Berlingo photo #5
2010' Citroen Berlingo photo #6
6 foto

2010' Citroen Berlingo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,500
Publikuar 30 Dhjetor 2023
Përditësuar 22 Korrik 2024
ID: cP73Xa

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Komente të shitësit rreth 2010' Citroen Berlingo

CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 NE GAZ
GATI PER TARGA

Support Ukraine