Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Citroen Berlingo

€5,500
2010' Citroen Berlingo photo #1
2010' Citroen Berlingo photo #2
2010' Citroen Berlingo photo #3
2010' Citroen Berlingo photo #4
2010' Citroen Berlingo photo #5
2010' Citroen Berlingo photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Red

CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 NE GAZ
GATI PER TARGA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 30 December 2023
Support Ukraine