Citroen

2007' Citroen C8

€4,900

2007' Citroen C8

Tirane. Updated 1 day ago

Petrol 180000 km  Automatic  Black 

CITROËN C 8 KAMJE AUTOMAT MOTOR 2.0 BENZIN ME 7 VENDE VITI 2007 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME CLIMA BI ZONA … 

Bookmark This
2009' Citroen Jumpy

€9,700

2009' Citroen Jumpy

Tirane. Updated 5 days ago

LPG 140000 km  Manual  Grey 

CITROEN JUMPY 2.0 BENZIN GAZ VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE XHAMA TE ZI ORIGINAL … 

Bookmark This
2010' Citroen Berlingo

€5,900

2010' Citroen Berlingo

Tirane. Updated 5 days ago

Petrol 180000 km  Manual  Red 

CITROËN BERLINGO MULTISPACE 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, KOMANDA NE TIMOM, GJENDJE PERFEKTE MOTOR I THJESHT … 

Bookmark This
2010' Citroen Berlingo

€5,500

2010' Citroen Berlingo

Tirane. Updated 5 days ago

Petrol 180000 km  Manual  Red 

CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 … 

Bookmark This
2019' Citroen C3

€7,900

2019' Citroen C3

Tirane. Updated 5 days ago

Petrol 130000 km  Manual  Blue 

Citroen C3 Viti 2019 135.000Km Ngrohje Serdilesh Ekran Touch Sreen Line Assist Komanda Ne Timon Kambio Manuale Bi Color Makina eshte ne gjendje shume te … 

Bookmark This
2007' Citroen C4

€2,500

2007' Citroen C4

Tirane. Updated 5 days ago

Petrol 10000 km  Manual  Black 

CITROEN C4 BENZIN 1.4 MANUAL VITI 2007 ME KONDICIONER SENSOR MRAPA.DISQE ALUMIN GOMA PER 4 STINT.MAKINA ME DOGAN TE PAGUAR CIMIMI 2700€-VENDODHJA TIRAN ALI- 

Bookmark This
2009' Citroen Jumpy

€9,300

2009' Citroen Jumpy

Tirane. Updated 1 week ago

LPG 150000 km  Manual  Grey 

Citroën jumpy VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 2.0 BENZIN GAZ IMPJANT PRINC KAMJE MANUAL ME KONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA … 

Bookmark This
2013' Citroen C3

€3,500

2013' Citroen C3

Tirane. Published 2 weeks ago

Diesel 140000 km  Automatic  White 

•Citroen c3 Viti: 2012 • Motorri: 1.5 nafte • Kambio:Manual • Kilometra: 158.000 KM •Opsionet: • Klima me 2 zona J Auto-hold J Sound system … 

Bookmark This
2012' Citroen C4

€5,200

2012' Citroen C4

Durres. Published 3 weeks ago

LPG 170000 km  Manual  Grey 

Ne gjendje shum te mir,makin personale! 

Bookmark This
2009' Citroen C-Crosser

€6,500

2009' Citroen C-Crosser

Tirane. Published 1 month ago

Diesel 180000 km  Manual  Grey 

Citroen C-Crosser 4x4(Zvicra) ✔️Motorr 2.2 Nafte 156Hp ( Motorri dhe pjeset njesoj si mitsubishi outlander) ❌Super i shpejt Konsumi Mesatar 7L ✔️4X4 plus Bllokues Diferenciali … 

Bookmark This
Support Ukraine