2010' Citroen Berlingo photo #1
2010' Citroen Berlingo photo #2
2010' Citroen Berlingo photo #3
2010' Citroen Berlingo photo #4
2010' Citroen Berlingo photo #5
2010' Citroen Berlingo photo #6
6 foto

2010' Citroen Berlingo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,900
Publikuar 23 Qershor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: 414TCi

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Komente të shitësit rreth 2010' Citroen Berlingo

CITROËN BERLINGO MULTISPACE 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, KOMANDA NE TIMOM, GJENDJE PERFEKTE
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 NE GAZ, GATI PER TARGA

Support Ukraine