Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Citroen Berlingo

€5,900
2010' Citroen Berlingo photo #1
2010' Citroen Berlingo photo #2
2010' Citroen Berlingo photo #3
2010' Citroen Berlingo photo #4
2010' Citroen Berlingo photo #5
2010' Citroen Berlingo photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Red

CITROËN BERLINGO MULTISPACE 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, KOMANDA NE TIMOM, GJENDJE PERFEKTE
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 NE GAZ, GATI PER TARGA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 June 2023
Support Ukraine