Gjeni Makinat 

Citroen Grand C4 Picasso

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Citroen Grand C4 Picasso

  €5,500

  2009' Citroen Grand C4 Picasso

  I skaduar24 Prill 2019, Elbasan

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Citroën C4 Picasso, 1.6 HDI Nafte, Automatike, marsha ne timon F1 +/-, tavan xhami (Panorama), Viti 2009, 163 791 KM, sensor shiu, sensor dritash, sensor ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Citroen Grand C4 Picasso

  €12,900

  2015' Citroen Grand C4 Picasso

  I skaduar15 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 75000 km  Automatike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte hdi, kambio automatike, viti prodhimit 2015, 6+1 vende, xhama te zinje origjinale, klima, mbyllje qendrore, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen Grand C4 Picasso

  €4,800

  2008' Citroen Grand C4 Picasso

  I skaduar22 Tetor 2018, Fier

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Shitet Citroen C4 Picasso 1.6 hdi viti 2008 Automatike, km 186000, me tvsh te paguar. cmimi 4800 euro. ardhur me dt.13.08.2018 nga Firenze Itali. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj